• Maanantai
  • Tiistai
  • Keskiviikko
  • Torstai
  • Perjantai
  • Lauantai
  • Sunnuntai
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
Maanantai Kaapeli opettajat
16.30-17.30 Urban Dance +16v. Sathis Hettithanthri
17.30-18.30 Poikien Street Dance n.10v. Lapset Sathis Hettithanthri
18.30-19.30 Street Dance Jatko Nuoret Sathis Hettithanthri
19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia Aktivistit Mikko Makkonen
*Maanantai Arabia, Intiank.3, tunnit alkavat 11.9.!
15.30-16.30 Poikien Hiphop/ temppuakrobatia Alkeet Lapset Jutta Jalonen
16.30-17.30 Hiphop/ Nykytanssi/ Alkeet/perus Nuoret Juttan Jalonen
17.30-18.15 Ensitanssi 3-5v. Lapset Jutta Jalonen
18.15-19.00 Lastentanssi 6v.- Lapset Jutta Jalonen
19.15-20.30 Huoleton treeni/tanssitunti + venyttely +16v. Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 **Kehonhuolto & tanssi +50v. Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.30-17.00 Placement Jatko Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
17.00-18.00 Klass. baletti Jatko Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
18.15-19.15 Klass. baletti Perus Lapset Vivianne Budsko-Lommi
19.15-20.45 Impro/nykytanssi Aikuiset Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
**Aamutunti alkaa 12.9.
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 Kehonhuolto & klass. baletti Avoin Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.30-17.30 Nykytanssi/repertuaaritunti Jatko Nuoret Misa Lommi
17.30-19.00 Nykytanssi Jatko Nuoret Misa Lommi
19.00-21.00 Impro/Nykytanssi/Koreografia Aktivistit Misa Lommi
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 **Kehonhuolto & tanssi +50v. Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.30-18.00 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi Jatko Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
18.00-19.15 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi Perus Lapset Vivianne Budsko-Lommi
19.15-21.00 Impro/ Nykytanssi/ koreografia Aktivistit Vivianne Budsko-Lommi
**Aamutunti alkaa 14.9.
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
15.30-16.30 Hiphop Perus Lapset Jutta Jalonen
16.30-17.45 Showtanssi Jatko Nuoret Jutta Jalonen
17.45-19.00 Nykytanssi tekniikkaa Aikuiset+Aktivistit jatko Aikuiset Jutta Jalonen
19.00-20.00 Nykytanssi/Koreografia Aktivistit Jutta Jalonen
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.00 Valmistava EK Klass. bal. Lapset n. 5-8v. Lapset Nathalie Genzer
11.00-12.00 Fusion Training Kaikki Vivianne Budsko-Lommi
12.00-13.30 Klassinen baletti Jatko Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
13.30-15.00 Vaihtuvat tekniikat Aktivistit Vivianne Budsko-Lommi
15.00-16.30 Nykytanssi / Kontakti-impro Aktivistit Ilona Kenová
16.30- Harjoituksia Aktivistit
11.00-11.45 Pikkustudio Muskaritanssi I 3-4v. Lapset Sonja Simojoki
12.00-12.45 Pikkustudio Muskaritanssi II 4-5v. Lapset Sonja Simojoki
13.00-13.45 Pikkustudio Muskaritanssi III 5-6v. Lapset Sonja Simojoki
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
14.00-15.00 Klassinen baletti varvastossut Jatko Nuoret Nathalie Genzer
15.00-16.00 Klassinen baletti varvastossut Alkeet Lapset Nathalie Genzer
16.00-17.30 Break Dance Alkeet Nuoret Nino Saikkonen
17.30-19.00 Improvisaatio Kaikki Misa Lommi

 

 

Kaikki

Maanantai

Maanantai Kaapeli 16.30-17.30 Urban Dance +16v. 17.30-18.30 Poikien Street Dance n.10v. 18.30-19.30 Street Dance Jatko 19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia Aktivistit *Maanantai Arabia, Intiank.3, tunnit alkavat 11.9.! 15.30-16.30 Poikien Hiphop/ temppuakrobatia Alkeet 16.30-17.30 Hiphop/ Nykytanssi/ Alkeet/perus 17.30-18.15 Ensitanssi 3-5v. 18.15-19.00 Lastentanssi 6v.- 19.15-20.30 Huoleton treeni/tanssitunti + venyttely +16v.

Tiistai

10.00-11.30 **Kehonhuolto & tanssi +50v. 16.30-17.00 Placement Jatko 17.00-18.00 Klass. baletti Jatko 18.15-19.15 Klass. baletti Perus 19.15-20.45 Impro/nykytanssi Aikuiset **Aamutunti alkaa 12.9.

Keskiviikko

10.00-11.30 Kehonhuolto & klass. baletti Avoin 16.30-17.30 Nykytanssi/repertuaaritunti Jatko 17.30-19.00 Nykytanssi Jatko 19.00-21.00 Impro/Nykytanssi/Koreografia Aktivistit

Torstai

10.00-11.30 **Kehonhuolto & tanssi +50v. 16.30-18.00 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi Jatko 18.00-19.15 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi Perus 19.15-21.00 Impro/ Nykytanssi/ koreografia Aktivistit **Aamutunti alkaa 14.9.

Perjantai

15.30-16.30 Hiphop Perus 16.30-17.45 Showtanssi Jatko 17.45-19.00 Nykytanssi tekniikkaa Aikuiset+Aktivistit jatko 19.00-20.00 Nykytanssi/Koreografia Aktivistit

Lauantai

10.00-11.00 Valmistava EK Klass. bal. Lapset n. 5-8v. 11.00-12.00 Fusion Training Kaikki 12.00-13.30 Klassinen baletti Jatko 13.30-15.00 Vaihtuvat tekniikat Aktivistit 15.00-16.30 Nykytanssi / Kontakti-impro Aktivistit 16.30- Harjoituksia Aktivistit 11.00-11.45 Pikkustudio Muskaritanssi I 3-4v. 12.00-12.45 Pikkustudio Muskaritanssi II 4-5v. 13.00-13.45 Pikkustudio Muskaritanssi III 5-6v.

Sunnuntai

14.00-15.00 Klassinen baletti varvastossut Jatko 15.00-16.00 Klassinen baletti varvastossut Alkeet 16.00-17.30 Break Dance Alkeet 17.30-19.00 Improvisaatio Kaikki