• Maanantai
  • Tiistai
  • Keskiviikko
  • Torstai
  • Perjantai
  • Lauantai
  • Sunnuntai
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
Maanantai Kaapeli opettajat
16.00-17.00 Hiphop/nykytanssi nuoret perus Nuoret Aksinja Lommi
17.00-18.00 Hiphop/temppu 6-8v. alkeet Lapset Aksinja Lommi
18.00-19.30 Nykytanssi n.15-18v. jatko (Ultrat) Nuoret Aksinja Lommi
19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia jatko (Aktivistit) Aksinja Lommi
Maanantai/ Kaapeli pikkustudio
17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet Lapset Nathalie Genzer
Maanantai Intiankatu 3/ Arabia
15.30-16.30 Show/nykytanssi n. 7-9v alkeet Lapset Natasha Lommi
16.30-17.30 Show/nykytanssi n. 9-11v. perus Lapset Natasha Lommi
17.45-18.30 Lastentanssi n.3-6v. Lapset Natasha Lommi
18.45-20.00 Kehonhuolto&nykytanssi avoin/perus Aikuiset Natasha Lommi
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 Kehonhuolto & tanssi +50v. Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
15.30-16.30 KAAPELIN kehonhuolto avoin Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.30-17.45 Klassinen baletti n. 9-11v. perus Lapset Vivianne Budsko-Lommi
17.45-19.15 Klassinen baletti n. 12-15v. perus Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
19.15-20.45 Impro/nykytanssi aikuiset Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
Tiistai/Kaapelin pikkustudio
17.30-18.15 Tanssimuskari / Ensitanssi 3-4v. Lapset Nina Kallonen
18.15-19.00 Tanssimuskari / Ensitanssi 4-6v. Lapset Nina Kallonen
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 Aikuisille: kehonhuolto & klass. baletti avoin Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.00-17.30 Nykytanssi/Mod. jazztanssi n.12-15v. perus Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
17.30-19.30 Repertuaari&Nykytanssi jatko (Ultrat) Nuoret Misa Lommi
19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia jatko (Aktivistit) Misa Lommi
Keskiviikko/Kaapelin pikkustudio
17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet Lapset Nathalie Genzer
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
10.00-11.30 Kehonhuolto & tanssi +50v. Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
16.30-18.00 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi n.15-18v. jatko (Ultrat) Nuoret Vivianne Budsko-Lommi
18.00-19.15 Nykytanssi/Mod.jazztanssi n.9-12v. perus Lapset Vivianne Budsko-Lommi
19.15-21.00 Nykytanssi/Mod.jazztanssi/Koreografia jatko (Aktivistit) Vivianne Budsko-Lommi
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
15.30-16.30 Hiphop n.12-15v. perus Nuoret Jade-Sade Uusikylä
16.30-17.30 Hiphop n. 8-11v. perus Lapset Jade-Sade Uusikylä
18.00-19.30 Vaihtuvat tanssilajit workshop jatko (Ultrat, Aktivistit) Vaihtuvat opettajat
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
9.00-9.45 Tanssimuskari Lapset Nina Kallonen
10.00-11.00 Lastentanssi n.4-6v. alkeis Lapset Nina Kallonen
11.00-12.00 Aikuisille: Fusion Training avoin Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
12.00-13.30 Aikuisille: klassinen baletti jatko Aikuiset Vivianne Budsko-Lommi
Aika Laji Taso Kohderyhmä Opettaja
13.00-14.00 Lasten klass.baletti n.7-10v. alkeis Lapset Nathalie Genzer
14.15-15.45 Klassinen baletti jatko Nuoret Nathalie Genzer
15.45-16.45 Klassinen baletti varvastossut Nuoret Nathalie Genzer
17.00-18.30 Aikuisille: Improvisaatio avoin Aikuiset Misa Lommi
Sunnuntai Kaapelin pikkustudio
17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet Lapset Nathalie Genzer

Muutokset ovat mahdollisia.

Iät ovat suuntaa antavia. Opettajat ohjaavat oppilaat oikeisiin ryhmiin.

* Klassisen baletin EK tunnit  alkavat 1.2.2021

 

Kaikki

Maanantai

Maanantai Kaapeli 16.00-17.00 Hiphop/nykytanssi nuoret perus 17.00-18.00 Hiphop/temppu 6-8v. alkeet 18.00-19.30 Nykytanssi n.15-18v. jatko (Ultrat) 19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia jatko (Aktivistit) Maanantai/ Kaapeli pikkustudio 17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet Maanantai Intiankatu 3/ Arabia 15.30-16.30 Show/nykytanssi n. 7-9v alkeet 16.30-17.30 Show/nykytanssi n. 9-11v. perus 17.45-18.30 Lastentanssi n.3-6v. 18.45-20.00 Kehonhuolto&nykytanssi avoin/perus

Tiistai

10.00-11.30 Kehonhuolto & tanssi +50v. 15.30-16.30 KAAPELIN kehonhuolto avoin 16.30-17.45 Klassinen baletti n. 9-11v. perus 17.45-19.15 Klassinen baletti n. 12-15v. perus 19.15-20.45 Impro/nykytanssi aikuiset Tiistai/Kaapelin pikkustudio 17.30-18.15 Tanssimuskari / Ensitanssi 3-4v. 18.15-19.00 Tanssimuskari / Ensitanssi 4-6v.

Keskiviikko

10.00-11.30 Aikuisille: kehonhuolto & klass. baletti avoin 16.00-17.30 Nykytanssi/Mod. jazztanssi n.12-15v. perus 17.30-19.30 Repertuaari&Nykytanssi jatko (Ultrat) 19.30-21.00 Nykytanssi/Koreografia jatko (Aktivistit) Keskiviikko/Kaapelin pikkustudio 17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet

Torstai

10.00-11.30 Kehonhuolto & tanssi +50v. 16.30-18.00 Nykytanssi/ Mod. jazztanssi n.15-18v. jatko (Ultrat) 18.00-19.15 Nykytanssi/Mod.jazztanssi n.9-12v. perus 19.15-21.00 Nykytanssi/Mod.jazztanssi/Koreografia jatko (Aktivistit)

Perjantai

15.30-16.30 Hiphop n.12-15v. perus 16.30-17.30 Hiphop n. 8-11v. perus 18.00-19.30 Vaihtuvat tanssilajit workshop jatko (Ultrat, Aktivistit)

Lauantai

9.00-9.45 Tanssimuskari 10.00-11.00 Lastentanssi n.4-6v. alkeis 11.00-12.00 Aikuisille: Fusion Training avoin 12.00-13.30 Aikuisille: klassinen baletti jatko

Sunnuntai

13.00-14.00 Lasten klass.baletti n.7-10v. alkeis 14.15-15.45 Klassinen baletti jatko 15.45-16.45 Klassinen baletti varvastossut 17.00-18.30 Aikuisille: Improvisaatio avoin Sunnuntai Kaapelin pikkustudio 17.00-18.00* Klassinen baletti EK 6-7v. alkeet